Vajinismuslular Gebe Kalabilir mi?

Vajinusmuslu bayanların, cinsel ilişkiye girmeden gebe kalması, doğum yapması, düşük bir ihtimallede olsa olasıdır. Bu durum, vagen girişine dökülen spermlerin, vajen içine akarak, rahime ulaşmasıyla ve yumurtayı döllemesi ile mümkündür. Bu durumda kızlık zarı bozulmaz. Bunun dışında, bu problemi yaşayan ve çocuk arzusu olan çiftler, tüp bebek ve aşılama yöntemlerini deneyerek gebe kalmak istemektedirler. Sorunu ertelemekle çiftlerin ilşkileri yorulmakta, yıpranmaktadır.

İkinci bir çocuk istediklerinde, yine uzun ve masraflı bir yola çıkacaklardır. Bunun aksi durumunda, tedavi başarısız ise hem maddi hem de manevi kayıpları olacak, kadın vücuduna gereksiz birçok hormon ilacı alacak, yan etkilerine maruz kalacak ve psikolojisi iyice bozulacaktır.

Sonuç ne olursa olsun, sorun çözülememiş olduğundan, problem zamanla daha da büyüyerek, çiftlerin karşısına çıkacaktır. 

Oysa tecrübeli ve güvenilir bir klinikte, bu sorunlarını kısa sürelerde çözüp, doğaya karşı gelmeyerek, doğal yoldan, allah ın onlara emanet edeceği kul’u 3 seans ile yenip, doğal yoldan sahip olabilirsiniz. Burada unutulmaması gereken, bu doğal olmayan yolla gebelik elde etmek isteyen çiftlerin, tüp bebekte başarı oranı % 50 - % 60 dır, aşılama yönteminde ise bu oran % 8-10 dur.
Diğer bir yan yol ise, aşılama ( IUI) veya tüp bebek (IVF) yöntemi, ile de gebeliğe ulaşılabilinir, .ama buda sizin probleminiz olan vajinismusu yenmeniz için yeterli değildir. Bu durumda da gereksiz hormon ilaçları alacak, maddi bir bedel ödeyecek, olası doğal bir gebelik yerine, yardımcı sunni yöntemlerle gebelik elde etmeye çalışacaksınız. ayrıca Bu Yöntemlerlede kesin gebe kalma garantisi yoktur. Aksi durumdada maddi ve manEvi kayıplarınız olabilir. Vajınusmusu çözmek için adım atmazsanız, bu durumun getirmiş olduğu ve getireceği olası problemleride yaşarsınız.bu gününüzü ve yarınınızı kotü yaşama, yaşatma lüksünüz yok.

Son söz, ’doğallik her zaman yapaylikdan üstündür. Ertelemek sadece vaki̇t kaybettirir.Ufak bi̇r adim si̇zi̇ sonuca götürecektir. Si̇zde doğalsiniz !!!! tipki di̇ğer mi̇lyar kadinlar gi̇bi̇...

Etiketler: Vajinismus, Gebelik, Hamile